Nawigacja
Moja biografia – Łukasz Tomaszewski

For English please click here.

Wychowałem się w tradycyjnej polskiej rodzinie, z którą wiążę wiele wspaniałych wspomnień. Moje dzieciństwo i lata młodzieńcze związane były z Polską, gdzie ukończyłem szkołę średnią o profilu mechanicznym. Następnie podjąłem pracę jako kontroler techniczny, a po kilku latach zdecydowałem się otworzyć własny biznes.

W międzyczasie poznałem kobietę swoich marzeń i w 1991 roku zawarliśmy związek małżeński. W następnym roku urodził się nam syn, Damian. Wkrótce potem wylosowałem zieloną kartę i postanowiliśmy wyjechać do USA. W 1994 roku (już w Ameryce) urodziło się nam drugie dziecko, córka Samantha.

Aby utrzymać rodzinę, dużo pracowałem, żona zajmowała się wychowywaniem dzieci. Pomimo tęsknoty postanowiliśmy na stałe zamieszkać w Stanach Zjednoczonych, przyjmując amerykańskie obywatelstwo.

W 2003 roku nastąpił kluczowy i jednocześnie najwspanialszy moment w naszym życiu. Poznaliśmy grupę chrześcijan i zafascynowało nas Pismo Święte, dzięki któremu odkryliśmy prawdziwą wartość i cel życia (więcej na ten temat możesz dowiedzieć się, czytając nasze świadectwa: Luke, Iwona).

W 2005 roku Bóg obdarzył nas następną córką, Nicole, z czego ogromnie się cieszymy. Stanowimy teraz pięcioosobową, szczęśliwą rodzinę.

Mieszkamy na północnych przedmieściach Chicago, około 50 mil od centrum. Obecnie pracuję przy produkcji precyzyjnych komponentów i narzędzi (www.panekprecision.com – zdjęcia z mojej pracy możesz obejrzeć, klikając tutaj). Większość wolnego czasu wypełniam jednak służbą ewangelizacyjną i korespondencją. Wspieram także (jako wolontariusz) ludzi dotkniętych kalectwem. Moją pasją jest nieść ludziom nadzieję i odkrywać przed nimi pełnię chrześcijańskiego życia.

Aktualnie z rodziną jesteśmy zaangażowani:

• w lokalnym Kościele Haritage Church w Lake Zurich – www.heritagechurch.cc;

• jako wolontariusze – odwiedzamy ludzi dotkniętych kalectwem (więcej tutaj).

Ja również:

• prowadzę ewangelizacyjną stronę internetową – www.zaJezusem.com;

• zajmuję się pracą ewangelizacyjną wśród Polaków, Latynosów i Amerykanów;

• zachęcam i wyposażam w materiały ewangelizacyjne ludzi pragnących głosić Ewangelię – więcej na ten temat możesz dowiedzieć się, klikając tutaj;

• pomagam ludziom uzależnionym i zachęcam ich do poznawania mocy Jezusa (więcej tutaj);

• koresponduję z ludźmi, którzy zetknęli się z Ewangelią i pragną iść za Jezusem, udzielając im odpowiedzi i duchowego wsparcia (więcej tutaj).

Dziękuję, Luke / luke@zaJezusem.com

Jeśli chciałbyś nawiązać ze mną kontakt, napisz: luke@zaJezusem.com     
  wyślij komuś link
  Ogłoszenia

  Twoje radio - Wiara i Wolność (Chicago wpna 1490 AM, Niedziela 5:00 PM). Po więcej informacji: www.wiaraiwolnosc.pl

  Jeśli chciałbyś otrzymać darmowy film Jezus (DVD), kliknij tutaj
  Jeśli chciałbyś dowiedzieć się z jakiego powodu,
  kliknij tutaj


  Jeśli chciałbyś zadać pytanie lub wyrazić opinię, kliknij tutaj

  Jeśli masz sugestie
  jak możemy efektywniej służyć Jezusowi,
  kliknij tutaj

  Jeśli na stronie www.zaJezusem.com znalazłeś materiał nie posiadający praw autorskich proszę o kontakt.

   
     
   3156337