Prośba o wsparcie ewangelizacji

Serdecznie pozdrawiam w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

Jestem autorem strony, którą właśnie odwiedzasz; www.zaJezusem.com – więcej na temat mojej działalności dowiesz się klikając tutaj. Od ponad roku, wspólnie z innymi wierzącymi prowadzimy działalność ewangelizacyjną, bezpłatne rozprowadzając ku temu różne materiały, [filmy, traktaty, Biblie, książki i inne akcesoria chrześcijańskie]. Wielu wierzących zostało tym zainspirowanych, ochotnie angażując się w posłannictwo Ewangelii (Marka 16:14-16 / Mateusza 28:18-20) – więcej na ten temat dowiesz się klikając tutaj. Dzięki błogosławieństwu służba ta rozwija się i rozszerza również na inne grupy etniczne, [Rosję, Ukrainę, Litwę, Niemcy, Meksyk i Amerykę].

W tym roku moim pragnieniem jest wydać ulotkę ewangelizacyjną i zakupić więcej materiałów do bezpłatnego rozprowadzania – zachęcając innych do dzielenia się Dobrą Nowiną – jeśli chciałbyś zapoznać się z treścią ulotki kliknij tutaj. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Wielu zgubionych czeka na poselstwo o Jezusie, a my, [wspólnie] możemy podjąć się tego zadania.

W tym celu odwiedź jedną z księgarni internetowych, klikając tutaj, zakup i podaj im adres, gdzie należy wysłać przesyłkę, [po adres proszę o kontakt z Adamem lub bezpośrednio na stronę; www.zaJezusem.com].

Jeśli chciałbyś skorzystać z darmowych traktatów zapoznaj się z warunkami klikając tutaj, a następnie napisz; adam.s45@wp.pl lub zadzwoń; 606228986 – poznaj Adama klikając tutaj.

Jeśli masz sugestie, które efektywniej mogą pomóc w rozprzestrzenianiu się Ewangelii, napisz do nas klikając tutaj.

Prosimy również o wsparcie nas modlitwą, o mądrość, Boże prowadzenie, otwarcie serc na Ewangelię i właściwe wykorzystanie zebranych materiałów.

Dziękujemy za pomoc.
W służbie dla Jezusa.